زناشوییسلامت

وکیوم مردانه چیست ؟ خرید دستگاه وکیوم مردانه

دستگاه انقباض خلاء (VCD یا پمپ آلت تناسلی آقایان) به مردان کمک می‌کند نعوظ بهتری داشته باشد و معمولاً برای علل پزشکی اختلال نعوظ استفاده می شود، VCD همچنین می تواند به مردان مبتلا به ED یا اختلال نعوظ مبتنی بر اضطراب کمک کند.

دستگاه انقباض خلاء (VCD) چیست؟

دستگاه انقباض خلاء (وکیوم مردانه) یک پمپ مکنده است که یک مرد مبتلا به اختلال نعوظ (ED) می تواند از آن برای ایجاد و حفظ نعوظ استفاده کند. پمپ به نعوظ آلت تناسلی کمک می کند.

دستگاه انقباض خلاء (VCD) چیست؟
دستگاه انقباض خلاء (VCD) چیست؟

دستگاه انقباض خلاء (وکیوم مردانه) چگونه کار می کند؟

اگرچه استفاده از پمپ آلت تناسلی در ابتدا ممکن است ناخوشایند باشد، اما کار با آن آسان است و می تواند به شما کمک کند نعوظ بهتری داشته باشید. این دستگاه با ایجاد خلاء در اطراف آلت تناسلی باعث می شود که جریان خون را به داخل آلت هدایت شود و نعوظ اتفاق بیفتد.

توصیه می شود قبل از استفاده از دستگاه وکیوم موهای اطراف آلت تناسلی را از ته بزنید، همچنین توصیه می شود از مقدار کمی روان کننده برای جلوگیری از هرگونه تحریک لوله استفاده کنید.

چگونه می توانیم سریع به خواب برویم؟
بخوانید

برای استفاده از پمپ، لوله را روی آلت تناسلی خود قرار دهید و مطمئن شوید که آلت تناسلی شما به طور کامل وارد شده است. در مرحله بعد، از پمپ دستی یا باتری دار استفاده کنید تا هوا را از لوله خارج کنید. این باعث می شود که جریان خون به داخل آلت تناسلی شدت یابد.

نوشته های مشابه
  • هوای داخل محفظه وکیوم در وکیوم های دستی با دست خالی می شود. و در وکیوم شارژی هوای داخل محفظه به وسیله سیستم الکترونیکی دستگاه وکیوم شارژی تخلیه می شود و در نتیجه خون به داخل بدنه آلت با شدت بیشتری جریان میابد.
  • هوا را از سیلندر خارج کنید تا خلاء ایجاد شود. وکیوم خون را به داخل ساقه آلت تناسلی می کشد و باعث تورم و نعوظ آن می شود.
دستگاه انقباض خلاء (وکیوم مردانه) چگونه کار می کند؟
دستگاه انقباض خلاء (وکیوم مردانه) چگونه کار می کند؟

چه کسی باید از وکیوم آلت استفاده کند؟

دستگاه های انقباض خلاء بیشتر برای درمان علل پزشکی اختلال نعوظ استفاده می شود. این علل عبارتند از:

جریان خون ضعیف به آلت تناسلی.
آسیب به اعصابی که رفلکس نعوظ را کنترل می کنند.
از آنجایی که VCD ها برای استفاده بی خطر هستند و عوارض جانبی طولانی مدت کمی دارند، گاهی اوقات به عنوان درمانی برای مشکلات نعوظ ناشی از اضطراب توصیه می شوند.

عوارض جانبی وکیوم آلت تناسلی آقایان چیست؟

نعوظ به دست آمده توسط VCD با نعوظ به دست آمده به طور طبیعی یکسان نیست. در مواردی که آلت تحت فشار زیاد قرار گیرد ممکن است آلت تناسلی به رنگ ارغوانی درآید و ممکن است سرد باشد. برای گرم کردن آلت تناسلی به طوری که آنقدر سرد نباشد، می توانید قبل از رابطه جنسی کمپرس گرم روی آن قرار دهید. سایر عوارض جانبی می تواند شامل موارد زیر باشد:

بی حسی آلت
عدم انزال
کبودی و تورم آلت تناسلی

انواع دستگاه وکیوم مردانه از لحاظ روش کارکرد

وکیوم های آلت تناسلی آقایان از لحاظ روش کارکرد سه نوع هستند

  1. وکیوم های دستی
  2. وکیوم های شارژی
  3. وکیوم های برقی

دستگاه وکیوم دستی آقایان

دستگاه وکیوم دستی آقایان همانطور که از اسم آن پیداست به وسیله یک پمپ دستی هوای داخل محفظه تخلیه میشود و فرایند مکش به صورت دستی انجام میشود.

دستگاه وکیوم شارژی آقایان

دستگاه وکیوم شارژی آقایان دارای یک سیستم الکترونیکی است که به وسیله شارژ شدن فرایند مکش را انجام می دهد

دستگاه وکیوم برقی آقایان

دستگاه وکیوم برقی همانند دستگاه وکیوم شارژی به وسیله پمپ الکترونیکی هوای داخل محفظه وکیوم تخلیه می شود با این تفاوت که دارای سیستم شارژ نیست و باید مستقیما به برق متصل شود و سیستم تخلیه هوا نیز در این نوع از وکیوم بصورت جدا از محفظه قرار دارد که به وسیله شلنگ وکیوم به محفظه متصل می شود.

معروف ترین برند های وکیوم دستی در ایران

وکیوم آقایان روناس طب یا گلدن وکیوم

وکیوم مردانه روناس طب یا گلدن وکیوم تقریبا قدیمی ترین برند دستگاه وکیوم در ایران است و تقریبا کیفیت راضی کننده ایی نیز دارد.

وکیوم آقایان روناس طب یا گلدن وکیوم
وکیوم آقایان روناس طب یا گلدن وکیوم
وکیوم آقایان روناس طب یا گلدن وکیوم

وکیوم مردانه ارکت

وکیوم مردانه ارکت تقریبا مشابه وکیوم روناس طب است با این تفاوت که مقدار کمی کیفیت شلنگ وکیوم بهتر است و واشر های وکیوم یا همان کاندوم شیت ها مقداری از کیفیت واشر های وکیوم روناس طب با کیفیت تر هستند.

وکیوم مردانه ارکت
وکیوم مردانه ارکت
وکیوم مردانه ارکت

وکیوم مردانه تورنادو

وکیوم مردانه تورنادو نیز همانند مدل های روناس طت و وکیوم ارکت است که البته کاندوم شیت های آن رنگی و ضخیم تر از دو مدل دیگر هستند، همچنین وکیوم تورنادو شلنگی تقریبا مشابه وکیوم ارکت دارد.

وکیوم مردانه تورنادو
وکیوم مردانه تورنادو
وکیوم مردانه تورنادو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا