دکوراسیون داخلی

استاد گچ کار و گچبر ماهر در بندرعباس ، رودان ، میناب و قشم

با عرض سلام و احترام خدمت تمام دوستان هرمزگانی در این مطلب تصمیم بر این داریم خدمات گچ کاری و گچبری اکیپ ها و استاد کاران گچ کاری در شهرستان بندرعباس رو به شما دوستان عزیز توضیح بدیم در ادامه با ما همراه باشید.

اگر شما اندکی با امور ساختمانی و عمرانی آشنایی داشته باشید متوجه خواهید شد که گچ کاری مهم ترین مرحله تزئین دکوراسیون داخلی هر بنا بخصوص بناها و خانه های مسکونی است.

و تقریبا کاشی از لحاظ زیبایی بصری و طراحی دکوراسیون در سطخ بعدی از اکثریت قریب به اتفاق بناها خواهد بود. این امر از دیر باز و سال های سال پیش در ایران رایج بوده و معمولا خانه های اعیان نشین و مرفه توانایی گچ کاری خانه و عمارت های خود را داشته اند.

استاد گچ کار و گچبر ماهر در بندرعباس ، رودان ، میناب و قشم
استاد گچ کار و گچبر ماهر در بندرعباس ، رودان ، میناب و قشم

تزئینات گچ کاری و گچبری

مردم بندرعباس ،قشم و تقریبا بیشتر هرمزگانی ها نسبت به اجرای گچ کاری و گچبری حساسیت بالایی دارند و نسبت به وسع و اوضاع مالی خانه های خود را به زیبا ترین شکل ممکن با گچکاری و گچبری تزئین میکنند.

همچنین در هرمزگان از جمله شهرستان بندرعباس و روستاهای اطراف به دلیل اینکه اغلب خانه ها به ارتفاع 90 تا 120 سانتی متر روی دیوار های کل خانه را کاشی گاری میکنند کاشی کاری نیز در هرمزگان و بندرعباس از اهمیت زیادی برخوردار است.

ایده های اتاق خواب دختران نوجوان با سبک های مختلف
بخوانید

گچ کاری و گچبری

تزئینات گچ کاری و گچبری در بندرعباس و استان هرمزگان
تزئینات گچ کاری و گچبری در بندرعباس و استان هرمزگان

گچ کاری و گچ‌بری هر دو با گچ اجرا می شوند اما دو مهارت جداگانه محسوب میشوند ،گچ کاری شکل های ساده و مدرن ،سقف های اتوبوسی و اشکال هندسی متنوع را شامل می شود و گچبری به شکل های برجسته سه بعدی که بیشتر با طرح های اسلیمی و نقوش گل و گیاه و مجسمه سازی با گچ را شامل میشود.

گچ کار و گچبر در بندرعباس و حومه

دوستان عزیز در بندرعباس،قشم،رودان و میناب و شهر و روستاهای حومه در صورتی که به گچ کار و یا گچبر برای اجرای گچ کاری و یا گچبری خانه خود نیاز دارید می توانید با من تماس بگیرید که استادکار با مهارت موردنظرتان را به شما معرفی کنم.

لطفا فقط و فقط در صورتی که برای اجرای کار و فقط در شهرهای بندرعباس ،رودان و قشم و روستاهای اطراف به استادکار گچ کار و گچبر نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

منصوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا