دسته‌بندی نشده

نکته های مهم برای وقتی که می خواهید پرده خریداری کنید

نکاتی که دانستن آنها قبل از خرید پرده به شما کمک خواهد کرد

دکوراسیون ،چیدمان ،تنظیمات رنگ و نور پردازی و… برای سلایق متفاوت شکل های گوناگونی دارد ،ولی اصول و نکات مهم و پیش زمینه ایی وجود دارند که در هر امری بیس و پیش نیاز امور محسوب می‌شوند ،که رعایت این نکات و قوانین منجر به نتیجه گیری بهتر از یک طراحی حساب شده خواهد شد.

استفاده از پرده توسط انسان قرن هاست که متداول است

بر اساس مطالعات و شواهد موجود استفاده بشر از پرده به حداقل 7 تا 8 قرن قبل از میلاد مسیح بر میگردد و این یعنی پرده تاریخی به درازای حدود 3000 سال دارد.

امروزه و در عصر ما نیز همکام با پیشرفت علم و تکنولوژی طراحی و معماری پرده ها نیز مانند دیگر آیتم های دکوراسیون داخلی بروزشده و در شکل ها ،متریال و رنگ های متنوع و فوق العاده ایی در دسترس مشتریان قرار دارند.

نکاتی را که در ادامه برای شما بازگو میکنیم هنگام خرید پرده می تواند به شما در انتخابتان کمک نماید.

در ادامه با دپارتمان دکوراسیون داخلی کانیاو همراه باشید.

رنگ و پارچه

پارچه یک بخش اساسی در انتخاب پرده ها است ، زیرا جنس پارچه پرده به خوبی چگونگی عملکرد و کیفیت پرده های شما را به مرور زمان نشان می دهند.

15 گیاه زیبا و دکوراتیو تمیز کننده هوا برای پاک کردن فضا از مواد شیمیایی و سموم
بخوانید

اگر پرده خیلی سنگین باشد ، ممکن است هنگام کشیدن خرد شوند ؛ و اگر خیلی سبک باشد ممکن است بخاطر عدم صاف شدن زیبا به نظر نرسد

با یک نمونه بزرگ حداقل 2 متری کار کنید ، زیرا یک قطعه کوچکتر ممکن است زیبایی واقعی پارچه را نشان ندهد. و همچنین پرده بزرگتر باعث حس وسیع بودن به فضا داده شود.

به خاطر داشته باشید که نور از پارچه های با رنگ روشن به میزان بیشتری عبور میکند
به خاطر داشته باشید که نور از پارچه های با رنگ روشن به میزان بیشتری عبور میکند

به خاطر داشته باشید که نور از پارچه های با رنگ روشن به میزان بیشتری عبور میکند، اگر اتاق مورد نظر نور زیادی به خود می گیرد ، برای جلوگیری ازاین امر استفاده از رنگ های تیره تر ، هوشمندانه است و همین طور بلعکس برای فضا هایی مانند سالن پذیرایی بهتر از از پرده های ظریفتر با رنگ روشن تر استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا