نشیمن

مدل میز قهوه رنگ روشن و سفید برای تازه سازی فضای نشیمن شما

آیا به دنبال میز قهوه خوری سفید مناسب برای روشنایی فضای زندگی خود هستید؟ یک میز قهوه خوری همیشه به عنوان یک نقطه کانونی مضاعف است ، مکان اصلی آن توجه را از هر زاویه به خود جلب می کند. در این پست ، ما مدل های جذابی از میز قهوه سفید را جمع آوری کرده ایم که شایسته الگو و ایده برداری هستند ، هر یک با توجه دقیق به زیبایی و عملکرد کاملاً دقیق ساخته شده اند. در اینجا میزهای قهوه سفید برای هر سبک – مینیمالیستی ، اسکاندیناویایی ، روستایی ، سنتی و … پیدا خواهید کرد که طیف وسیعی از قیمت ها را متناسب با هر بودجه ای شامل می شود.

میز قهوه سفید با پایه چوبی
میز قهوه سفید با پایه چوبی

میز قهوه سفید با پایه چوبی:

پایه های محکم بلوطی به این میز قهوه کمی رنگ گرمی می بخشد تا سطح سفید ترد قسمت بالای مستطیل شکل آن متعادل شود.

میز قهوه سفید سینی
میز قهوه سفید سینی

میز قهوه سفید سینی:

این میز قهوه خوری که روی آن سینی قرار دارد برای مخلوط کردن اجناس مختلف از راه دور بسیار مناسب است – و در هنگام پذیرایی می تواند از ریختن کوکتل ریخته شده بر روی کف خانه شما جلوگیری کند. این قطعه سبک است و از تخته فیبر با پایه های چوب جامد ساخته شده است.

میز قهوه سفید میان سده
میز قهوه سفید میان سده

میز قهوه سفید میانه سده:

پاهای شیب دار و منحنی های صاف ظاهری ظریف به شکل میان سده به این میز قهوه می دهد که متناسب با هر تم داخلی باشد. پایه از چوب لاستیک جامد ساخته شده و دارای قفسه ای بزرگ با روکش است که برای ذخیره سازی وسایل ضروری یا نمایش دکور مناسب است.

مدل میز قهوه رنگ روشن و سفید برای تازه سازی فضای نشیمن شما
میز قهوه سنگ مرمر سفید اصل

میز قهوه سنگ مرمر سفید اصل:

سنگ مرمر اصل با رگه های زیبا ، به این میز میان سده مدرن بی نظیر زیبایی بی انتها می بخشد. پایه چوب جامد دارای یک طبقه چوبی بصورتنرده نرده است که در آن می توانید یک پتوی جمع و جور و دنج برای چرت بر روی کناپه و یا کتاب های مورد علاقه خود را قرار دهید.

میز قهوه سفید با قفسه برنجی
میز قهوه سفید با قفسه برنجی

میز قهوه سفید با قفسه برنجی:

سنگ مرمر سفید مصنوعی یک مدل عالی را با قیمتی و جذابیت مناسبی به شما ارائه می دهد. پایه از چوب جامد و در تضاد با سطح میز به رنگ تیره ساخته شده است ، قفسه پایین تر ساخته شده از فولاد در پوشش رنگ شده برنجی است.

میز قهوه و چای خوری میان قرن مدرن
میز قهوه و چای خوری میان قرن مدرن

میز قهوه و چای خوری میان قرن مدرن:

با استفاده از این میز قهوه مدرن زیبا با کشوهای مناسب ، فضای زندگی خود را مرتب و مرتب نگه دارید.قسمت برنجی به رنگ طلایی در انتهای پایه ها و دسته کشوها جلوه ای و جلایی جذاب به میز می دهد.

میز جلو مبلی سفید با صفحه شیشه ای
میز جلو مبلی سفید با صفحه شیشه ای

میز جلو مبلی سفید با صفحه شیشه ای:

یک صفحه شیشه ای معتدل و تمیز باعث تمیز شدن این میز چای خوری گرد به ویژه آسان بودن دید در قفسه مرمر مصنوعی جذاب در زیر می شود.ابعاد صفحه گرد روی آن به وسعت 83 سانتیمتر است.

10 مدل از بهترین طرح های سقف اتاق پذیرایی + عکس
بخوانید
میز جلو مبلی سنگ مرمر سفید مصنوعی
میز جلو مبلی سنگ مرمر سفید مصنوعی

میز جلو مبلی سنگ مرمر سفید مصنوعی:

سنگ مرمر مصنوعی این امکان را فراهم می کند تا با هزینه و وزن کمتر از ظاهری لوکس لذت ببرید.این قطعه سنگ مرمر مصنوعی را با یک پایه محکم به شکل ضربدری با سطح طلایی براق شیک و پایه های مشکب جفت می کند.

میز چای و قهوه خوری شیشه سفید با جلوه مرمر
میز چای و قهوه خوری شیشه سفید با جلوه مرمر

میز چای و قهوه خوری شیشه سفید با جلوه مرمر:

در حالی که سنگ مرمر اصل نیاز به نگهداری ویژه دارد و سنگ مرمر مصنوعی گاهی اوقات شکننده است ، شیشه با طرح مرمر قدرت هر دو را با تمیز کردن آسان و دوام استثنایی ترکیب می کند.این میز جذاب با سطوح شیشه ای مرمر روی قاب فلزی مشکی مات ساخته شده است.

ست میز جلو مبلی سیاه و سفید
ست میز جلو مبلی سیاه و سفید

ست میز جلو مبلی سیاه و سفید:

این مجموعه میز قهوه ساز تودرتو به شما امکان می دهد در صورت نیاز از سطح وسیع لذت ببرید. هر کدام با روکش های تخته فیبر سبک ساخته شده اند که با سنگ مرمر مصنوعی روکش شده اند.

میز چایخوری گرد سفید مرمر اصل
میز چایخوری گرد سفید مرمر اصل

میز چایخوری گرد سفید مرمر اصل:

یک تخته ضخیم از سنگ مرمر اصل در برابر پایه مشکی مات معمار گونه ظاهر می شود. قطر این طراحی میز قهوه زیبا در چیزی بیش از 83 سانتیمتر است. هر یک برای یک نوع جذابیت منحصر به فرد است.

میز جلو مبلی گرد با پایه های سنجاق سر
میز جلو مبلی گرد با پایه های سنجاق سر

میز جلو مبلی گرد با پایه های سنجاق سر:

رومیزی لاکی سفید در روشنایی می درخشد ، و به خصوص سطح درخشنده گرد و تمیز این میز قهوه را درخشنده می کند. پایه فلزی دارای ساختاری زاویه دار برای نمای هندسی رو به پیشرفت است – ایده آل برای مضامین داخلی مدرن و مینیمال.

میز قهوه سفید براق گرد
میز قهوه سفید براق گرد

میز قهوه سفید براق گرد:

مدل طراحی باعث می شود این میز قهوه خوری روی چشم احساس سبکی کند و سطح وسیعی را فراهم کند بدون اینکه بهم ریخته باشد.قسمت فوقانی آن از MDF بادوام و پایه آن از مفتول فلزی متقاطع ساخته شده است.

میز چای و قهوه سفید براق گرد
میز چای و قهوه سفید براق گرد

میز چای و قهوه سفید براق گرد:

یک ظاهر طراحی مدرن هوشمند به این میز قهوه اجازه می دهد تا متناسب با طیف وسیعی از عناصر داخلی مدرن باشد.سطح سفید براق به پایه شیک ساخته شده از فلز سیاه منتهی شده است.

ست میز جلو مبلی سفید تودرتو
ست میز جلو مبلی سفید تودرتو

ست میز جلو مبلی سفید تودرتو:

پایه های چوبی جامد بلوکی به این میزهای قهوه تودرتو ظاهری با نشاط شمال اروپا ، کاملاً مناسب برای فضاهای شیک به سبک اسکاندیناوی می دهد. این میزها را با هم جفت کنید یا به طور جداگانه از آنها برای پذیرایی از میهمانان در جمع های خود استفاده کنید.

ست میز قهوه سفید شش ظلعی
ست میز قهوه سفید شش ظلعی

ست میز قهوه سفید شش ظلعی:

این ست میز لذت بردن از ظاهری کاملاً هماهنگ و بدون نگرانی را آسان می کند. ست شامل یک میز قهوه شش ضلعی و میز کناری شش ضلعی مطابق است که هر کدام با رنگ سفید براق و روی پایه های چوب جامد طبیعی به پایان رسیده اند.

میز قهوه سنگ سفید با پایه طلایی رنگ
میز قهوه سنگ سفید با پایه طلایی رنگ

میز قهوه سنگ سفید با پایه طلایی رنگ:

یک میز سنگی سنگین و از نظر جزئیات مانند سنگ مرمر طبیعی صاف ، با دوام و ظریف به نظر می رسد.سطح آن مستطیل شکل روی یک پایه سورتمه ای طلایی رنگ قرار گرفته و درخشش چشمگیری دارد.

میز قهوه جلو مبلی مستطیل سفید
میز قهوه جلو مبلی مستطیل سفید

میز قهوه جلو مبلی مستطیل سفید:

طراحی کنتراست بالا باعث می شود این میز قهوه از محیط اطراف خود بیرون بیاید. رومیزی از MDF سبک با روکش سفید براق ساخته شده و پایه آن به رنگ مشکی فلزی ابریشمی ساخته شده است.ابعاد میز رومیزی از انتها به انتهای دیگر بیش از 120 سانتیمتر است ، مناسب برای قرارگیری کنار کاناپه بزرگ.

میز قهوه خوری گرد و سفید و طلایی
میز قهوه خوری گرد و سفید و طلایی

میز قهوه خوری گرد و سفید و طلایی:

طراحی به سبک مینیمالیسم جزئیات زیبایی را با این میز قهوه خوری دایره ای پررنگ پدید آورده است.بدنه درام شکل با رنگ سفید براق به پایان رسیده است ، پایه کمی فرو رفته در رنگ طلایی ملایم به پایان رسیده است.

میز قهوه سفید براق با سینی
میز قهوه سفید براق با سینی

میز قهوه سفید براق با سینی:

این میز قهوه با ابعاد کمی بیش از 105 سانتی متر ، از یک سطح مناسب برای ایده آل است. این قطعه با رنگ سفید براق به پایان رسیده است ، یک گوشه آن توسط یک سینی براق مشکی براق برای سازماندهی درنظر گرفته شده است.

میز قهوه سفید با پایه بلوط
میز قهوه سفید با پایه بلوط

میز قهوه سفید با پایه بلوط:

سه تخته بلوط ضخیم به عنوان پایه این میز قهوه خوری گرد خلاقانه عمل می کنند که هر کدام از آنها با رویه سفید لاکی تلاقی می یابند.این طراحی جذاب و هنرمندانه از هر جهت زیبا به نظر می رسد.

میز قهوه مدل تنه درخت
میز قهوه مدل تنه درخت

میز قهوه مدل تنه درخت:

این اثر هنری دیدنی و جذاب ساخته شده است که مانند بخشی از تنه درخت به نظر می رسد.رومیزی یک شگفتی دیگر را نشان می دهد که برای درخشش جلا داده شده است.

میز قهوه براق سفید و بلوط
میز قهوه براق سفید و بلوط

میز قهوه براق سفید و بلوط:

جلای سفید براق و براق با یک ظاهر ظریف و دلنواز در خانه باغ ، به این میز قهوه ظاهری کاملاً متنوع و مناسب برای محیط های داخلی روستایی و شهری می دهد. از پارتیشن هندسی پایه برای نگهداری کتاب ها و مجلات میز قهوه استفاده کنید یا آن را به عنوان یک عنصر تزئینی خالی بگذارید.

میز قهوه چوبی و سفید با فضای ذخیره سازی
میز قهوه چوبی و سفید با فضای ذخیره سازی

میز قهوه چوبی و سفید با فضای ذخیره سازی:

این میزهای تودرتو فضای ذخیره سازی سخاوتمندانه ای را در خود جای داده اند. پایین ترین میز شامل یک کشوی چوب جامد در هر طرف است در حالی که میز دارای رنگ چوب دارای یک بالابر بر روی محفظه ذخیره سازی داخلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا