راهنمای انتخاب کاغذ دیواری + فیلم آموزش نصب

دانستنی های قبل از خرید کاغذ دیواری

استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی به قرن ها قبل و حدودا به عصر رنسانس و قرون وسطا برمیگردد، اولین مدل های کاغذ دیواری را به وسیله طرح های کلیشه ایی چاپ و برای تزیین دکوراسیون داخلی روی دیوار های نصب میکردند.

امروزه علم در همه جهات پیشرفت های سریع و شکرفی کرده و تزیینات و دکوراسیون داخلی نیز پیشرفت های بسیار زیادی کرده ،در این مقاله ما میخواهیم جدید ترین و مدرن ترین مدل های کاغذ دیواری را برای شما دوستان شرح بدیم.

در ادامه ما رو همراهی کنید و حتما ما رو از نظرات و انتقادات مفید و سازندتون محروم نکنید برای نظر دادن هم میتونید در فرم نظر دهی در پایان مطلب نظرتون رو بیان کنین.

انواع کاغذ دیواری بر اساس طرح:

انواع کاغذ دیواری براساس جنس کاغذ دیواری:

کاغذ دیواری از حیث کاربرد انواع مختلفی دارد از جمله:

در خرید کاغذ دیواری نکات زیر را در نظر داشته باشید:

ویدئو آموزش نصب کاغذ دیواری

https://as1.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/f05e186cd9b7989f9499ec81da1ba84823547411-720p.mp4
ویدئو آموزش نصب کاغذ دیواری

کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری های مدرن دارای طرح های ساده وآرام به دور از شلوغی و هستند و معروفتین های این نوع کاغذ دیواری تولید ایتالیا،کره جنوبی و آمریکا هستند.

کاغذ دیواری کلاسیک – Classic wallpaper

کاغذ دیواری های کلاسیک بیشتر با نقوش گل و گیا و رنگ بندی های براق و اکلیل دار هستند. این نوع کاغذ دیواری برای همه نوع مصارفی کاربرد دارد ومصرف آن بسیار بالاست.

نقوش،ترکیب رنگی و بافت کاغذ دیواری کلاسیک معمولا بسیار شیک ،لاکچری و آرامبخش است.

کاغذ دیواری تصویری

کاغذ دیواری های تصویری دارای طرح و نقوش منظره،انسان،حیوانات ، گل و طبیعت هستند، کاغذ دیواری های سه بعدی زیر مجموعه و نوعی از کاغذ دیواری های تصویری هستند.

https://as1.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/a80e93ec0c296e2a380e6e581327e59e23647432-720p.mp4
آلبوم کاغذ دیواری تصویری و سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری های سه بعدی دارای طرح های زیبا و نقش هایی هستند که به ببیننده حس دارای برجستگی داشتن را می دهند و طرح و نقش های متنوعی را دارند ،از طرح های گل و پیچک تا طرح های مدرن ،پیشنهاد می شود این نوع کاغذ دیواری بیشتر در پذیرایی و یا فضای پشت تلویزیون ،مبل ،و تختخواب استفاده شود.

 

خروج از نسخه موبایل