نحوه استفاده وکیوم مردانه ، خرید آنلاین و آنچه انتظار می‌رود

اطلاعاتی درباره دستگاه وکیوم مردانه

بررسی اجمالی

وکیوم آلت تناسلی آقایان یکی از چندین روش درمانی غیر دارویی برای اختلال نعوظ (ED) است. کار با این دستگاه ها می تواند نسبتاً آسان باشد. مهم این است که شما اقدامات احتیاطی را انجام دهید ، زیرا در صورت استفاده نادرست ،کمی خطر آسیب یا عوارض جانبی وجود دارد.

خرید وکیوم مردانه تورنادو

پمپ آلت تناسلی مردانه به پمپ خلا یا پمپ نعوظ خلا نیز معروف است. این دستگاه شامل موارد زیر است:

پمپ آلت تناسلی مردانه بیشتر به منظور تقویت نعوظ برای آقایانی که دچار اختلالات نعوظ متوسط هستند میتواند کمک کننده باشد و باعث شود نعوظ با کیفیت تری را تجربه کنند.

نحوه استفاده دستگاه وکیوم مردانه

استفاده از پمپ آلت تناسلی مردانه شاید در ابتدا کمی سخت به نظر برسد ، اما کار با این وسیله کاملاً ساده است.

  1. کاندوم شیت یا لاستیک وکیوم را بر روی سیلندر یا شیشه وکیوم نصب نمایید.
  2. سری های با جنس لاستیک نرم را بر روی شلنگ نصب کنید ،سری با دهانه بزرگتر برای دسته پمپ مکنده است و سری ذیگر به شیشه وکیوم متصل خواهد شد.
  3. شلنگ را به دسته و شیشه وکیوم متصل کنید.
  4. آلت و دهانه کاندوم شیت را به یک مایع روان کننده مانند ژل رون کننده یا روغنی مانند روغن خراطین آغشته نمایید که بر اسر اصطحکاک زیادی لاستیک وکیوم پاره نشود.

فیلم نحوه استفاده از دستگاه وکیوم مردانه

در زیر یک ویدئو برای شما دوستان عزیز آماده کرده ایم که در این ویدئو میتوانید روش استفاده از دستگاه وکیوم را بصورت فیلم مشاهده نمایید.

https://aspb26.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/f0088900a8239c46979cce00bacf164731222058-480p.mp4?wmsAuthSign=eyJhbGciOiJIUzI1NiIsInR5cCI6IkpXVCJ9.eyJ0b2tlbiI6IjlkNDUwY2YxNDlmNzQ4Yjg3NjQwOTViOTE5MDRkMDRkIiwiZXhwIjoxNjE2Njc3OTUxLCJpc3MiOiJTYWJhIElkZWEgR1NJRyJ9.4B2atMxiP8o_eAgIkn1lxRfys_LbfGHXNfQFzHvrhz8
فیلم نحوه استفاده از دستگاه وکیوم مردانه

مزایای وکیوم مردانه چیست؟

آیا استفاده از پمپ آلت تناسلی مرد عوارض جانبی یا خطری دارد؟

اگر به درستی استفاده کنید ، خطرات کمی هنگام استفاده از پمپ آلت تناسلی مرد وجود دارد. و می تواند به همان دفعاتی که بدن شما به درمان پاسخ می دهد ، استفاده شود. برخی از مردان ممکن است بتوانند یک بار در یک روز استفاده کنند ، در حالی که دیگران ممکن است نیاز به استفاده کمتر از آن داشته باشند.

مهم است که دستورالعمل های همراه پمپ را به دقت دنبال کنید. فشار زیاد هوا در لوله می تواند آلت تناسلی شما را آسیب برساند. همچنین ، احتمال خونریزی خفیف در زیر سطح پوست وجود دارد. که می تواند لکه های قرمز کوچک را روی آلت تناسلی شما ایجاد کند.

اکثر مردان مبتلا به اختلال نعوظ متوسط ​​می توانند از پمپ آلت تناسلی مردانه استفاده کنند ، اگر داروی رقیق کننده خون مانند وارفارین (کومادین) استفاده می کنید ، ممکن است با خطر بیشتر عوارض خونریزی داخلی روبرو شوید. اختلالات خونی ، مانند کم خونی سلول داسی شکل ، که شما را در معرض وقوع خونریزی یا لخته شدن خون قرار می دهد ، ممکن است شما را از استفاده ایمن پمپ آلت تناسلی منع کند. اگر این مشکلات را دارید قبل از استفاده حتما با پزشک مشورت نمایید.

نکته:شما میتوانید برای روان کنندگی استفاده از دستگاه وکیوم مردانه از روغن خراطین استفاده نمایید که ضمن روان کنندگی عبور آلت از کاندوم شیت بهبود در افزایش حجم آلت را نیز داشته باشید. بهتر از روزانه 2 الی 3 مرتبه و هر بار 30 دقیقه موضعی را که میخواهید افزایش حجم داشته باشد با روغن خراطین ماساژ دهید. برای استفاده با وکیوم نیز قبل از استفاده از دستگاه وکیوم با روغن خراطین ماساژ دهید.

خروج از نسخه موبایل